Zaplanuj i zrealizuj
inwestycję budowlaną razem z namiWitamy na stronie internetowej firmy Progalbud Sp. z o.o.

Działamy na rynku od 2011 roku.  Firma uzyskała status sp. z o.o. w roku 2014.
Główną działalnością naszej firmy jest szeroko rozumiana obsługa procesu realizacji inwestycji budowlanych. Roboty budowlane realizujemy jako Generalny Wykonawca, zapewniając odpowiedni nadzór budowlany. Specjalizujemy się w wykonaniu robót branży konstrukcyjnej.

W zakresie usług posiadamy również wykonanie kompletnej dokumentacji wykonawczej, na potrzeby prowadzonych zleceń. Posiadamy dział projektowania specjalizujący się w wykonaniu projektów branży konstrukcyjnej. Wszystkie zlecenia realizujemy w oparciu o sporządzony przez naszych projektantów trójwymiarowy model budynku, BIM.

Założycielem i Prezesem firmy jest mgr inż. Sebastian Gałuszka, posiadający uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej, będący członkiem Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa od roku 2013, posiadający dyplom Politechniki Krakowskiej, uzyskany na wydziale Inżynierii Lądowej na kierunku Budownictwo w roku 2010 oraz na kierunku Zarządzanie i Marketing w Budownictwie w roku 2005.

Spółka posiada dodatkowe ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej na wykonywane zlecenia.

Zostań klientem, współpracownikiem, sprzedawcą lub partnerem branżowym PROGALBUD i poznaj lepszy sposób budowania. 

Skontaktuj się z nami już teraz!

ul. Unii Europejskiej 10
32-600 Oświęcim
033 8762831
608 454 005 

 

Jakość
Jakość

Dzięki zachowaniu wysokich standardów jakości w trakcie realizowania całego procesu inwestycyjnego, zapewniamy zadowolenie swoich klientów.

Uczciwość
Uczciwość

Uczciwość i przejrzystość, szacunek i odpowiedzialność stanowią przedmiot codziennej działalności kierownictwa firmy i wszystkich jej pracowników. 

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Zapewniamy odpowiedni nadzór nad związanymi z naszą działalnością ryzykami dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska.  

Zgrany zespoł
Zgrany zespoł

Kształtujemy w pracownikach świadomości, że każdy z nich jest odpowiedzialny za jakość. Nasi pracownicy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.